Три цікаві факти про огорожі

Зведення парканів – це наша робота, і ми, як дорослі професіонали, завжди серйозно ставимося до своєї роботи. Це факт.

Але іноді в нас прокидаються маленькі діти, які починають ставити запитання, на кшталт, “а що, якщо б ми могли звести найменшу/найдовшу/найнезвичнішу огорожу у світі?”, і ми просто не можемо ці запитання відкинути, тому що вони:

а) справді цікаві;

б) заряджають нас професійним ентузіазмом.

Адже на нашу думку, професіонали у будь-якій сфері – це справжні митці, які прагнуть задовольнити свої амбіції. 

Наша сфера мистецтва – огорожі. І, відверто кажучи, ми вважаємо, що кожна наша робота – це певний шедевр, яким ми дуже пишаємося. Однак, як і у всіх митців, у нас є своєрідні амбіційні мрії, які ми сподіваємося одного дня досягнути (треба лише знайти клієнта).

Що це за амбіційні мрії? Якщо коротко, то це такі типи огорож, які дуже важко сконструювати. Але така конструкція точно внесе наше ім’я у всесвітню історію.

Сьогодні про це й буде вестися мова у цій статті.

Ми розповімо вам 3 цікавих факти про огорожі, які стали джерелом натхнення для наших амбіційних планів на майбутнє. Хтозна, може колись ці плани втіляться в життя?

Факт 1. Найдовша огорожа у світі була зведена в Австралії

Австралія – справді дивовижне місце. Якщо судити про цей континент лише з фотографій, то може здатися, що це справжній Рай на Землі. Однак реальність виявляється трохи жорсткішою. Насправді в Австралії дуже спекотний клімат, що не всі можуть витримати, а також дуже різноманітний тваринний світ, який також не всі можуть витримати.

Такий різноманітний, що від нього потрібно захищатися. А яка найкраща форма захисту від непроханих тварин? Правильно, паркан. Так само подумали й австралійці наприкінці ХІХ століття та у 1885 році звели “Паркан Динго” довжиною 5614 км. Мета паркану – вберегти худобу від набігів диких собак динго, які населяють континент.

До речі, бідні австралійці страждали й від набігів кроликів, проти яких також звели огорожу у 1907 році. Але її довжина виявилася трохи меншою – лише 3253 км.

Чи хотіли б ми взяти участь у створенні найдовшого у світі паркану? Звичайно, що так. І ми впевнені, що сучасні забори з блоків будуть краще стримувати набіги диких тварин.

Факт 2. Найвища огорожа досягає 30 метрів у висоту

Правда вона не зовсім зроблена людьми. Вона висаджена людьми, тому що це живопліт з бука біля селища Мейклеур у Шотландії.

За легендою ця огорожа була посаджена у 1745 році. Місцеві говорять, що цей живопліт тягнеться до воріт Раю, тому що люди, які його посадили, були вбиті під час битви при Каллодені.

Такий живопліт насправді є дуже цікавим витвором людини та природи, який варто побачити на власні очі.

Щодо нашої мрії, то можемо сказати прямо, що таку саму огорожу ми створити наразі не здатні, бо знадобиться дуже багато років, щоб вона остаточно “звелася”. А от встановити високу огорожу з бетонних блоків ми можемо. Навіть на 30 метрів у висоту, якщо клієнт попросить.

Факт 3. Найдорожча огорожа у світі розділяє кордон двох країн

І це, як не дивно, не славнозвісна “стіна”, яка “розділяє” Україну та Росію. Ні, йдеться про огорожу на кордоні Мексики та Сполучених Штатів. На її будівництво вже було витрачено 2,4 млрд доларів, і уряд США планує витратити на цей паркан ще 6,5 млрд доларів протягом наступних 20 років. І це не враховуючи витрати на ремонт у розмірі 4,3 млн доларів.

Цей проєкт – дуже і дуже дорога інвестиція. І ми б збрехали, якби сказали, що не хотіли б до такого проєкту долучитися. Але поки що це лише мрії.

Якщо ж у вас є якась масштабна ідея, для реалізації якої потрібна огорожа з бетонних блоків, будь ласка, звертайтеся до нас. Нашого творчого ентузіазму вистачить для того, щоб вашу ідею втілити в життя.

Другие статьи

Як провести розрахунок паркану

З першого погляду, зведення паркану може здатися доволі нескладним завданням, вирішення якого не має забрати багато часу. Однак це помилкове судження, через яке багато людей зіштовхується з проблемами, які можна …

Фундамент для огорожі. На що звернути увагу

Основою будь-якої будівельної конструкції завжди є фундамент. І огорожа не є виключенням. Звичайно можна оточити свій будинок великими бетонними блоками й подумати, що цього достатньо. А чого ні? Огорожа? Огорожа! …

Як правильно зробити освітлення огорожі

Ви обрали паркан, який чудово підходить вашому будинку, і навіть вже звели його. Ви дивитеся на конструкцію, яка оточує вашу приватну власність, і не можете нею намилуватися. Все саме так, …

Мангальна зона у приватному будинку. Як облаштувати?

Ви побудували будинок. Посадили невеликий (або великий) садочок коло нього. Звели огорожу, яка охороняє вашу ділянку. Час подумати про якесь затишне місце у дворі, яке б збирало разом всю родину …

Які є ворота для огорожі?

Ворота – важлива частина будь-якої огорожі, тому що вони є головний елементом доступу до приватної території. Якщо ви оберете погані ворота, то наявність забору втрачає сенс. І не важливо, чи …

Смотреть все статьи