Які є ворота для огорожі?

Ворота – важлива частина будь-якої огорожі, тому що вони є головний елементом доступу до приватної території. Якщо ви оберете погані ворота, то наявність забору втрачає сенс. І не важливо, чи оточили ви свій будинок металевими зведеннями 1,5 метри заввишки чи встановили огорожу з бетонних блоків. Якщо доступ до вашої території забезпечується півтораметровою калиткою, через яку можна перестрибнути, то яка ж це безпека?

Звичайно, ми трохи перебільшуємо з півтораметровою калиткою. Ніхто вже не встановлює таке у ХХІ столітті (ми дуже сильно в це віримо). Однак, про те, як вибрати ворота для огорожі поговорити варто. Тим більше, що варіантів доволі багато.

Які конструкції бувають?

Розпочнемо з класичних варіантів – хвіртка і розпашні ворота.

Хвіртка забезпечує вхід і вихід мешканцям приватного будинку. Розпашні ворота ж слугують для того, щоб впускати й випускати на територію автомобілі. Це стандартні варіанти, які перевірені часом і майже не мають недоліків. Хоча декілька мінусів знайти можна, але вони не дуже значні.

Перший мінус розпашних воріт – це те, що їх потрібно відкривати вручну. Проте ніхто ж не заважає вам внести трохи футуристичності і встановити автоматичні ворота, чи не так? Тому цей мінус не такий вже значний.

Другий мінус таких воріт може виникнути під час їхнього встановлення. Справа в тому, що при монтажі розпашних воріт необхідно враховувати їхню відстань до будинку. Якщо відстань маленька, ви можете зіштовхнутися із такою проблемою, що ворота будуть чіплятися за окремі частини будівлі, тим самим руйнуючи її, і самих себе. А вам це не треба, повірте.

Як бачите, мінуси і справді не дуже серйозні, і вони дуже швидко нівелюються перевагами таких конструкцій, а саме – міцністю, довготривалістю та легкістю у догляді.

Інший варіант – відкатні ворота. Тут вам жодних вимірів робити не треба, бо такі ворота просто від’їжджають під одну зі стінок огорожі, тим самим не займаючи зайвого місця. І виглядають вони значно краще і сучасніше. Однак їхнє встановлення може зайняти трохи більше часу і коштувати трохи більше грошей. Це треба розуміти.

Чим заповнювати?

Якщо ви дуже турбуєтеся про власну безпеку, тоді обирайте суцільні металеві пластини без прогалин. Це – ідеальний варіант для людей, які бажають повністю сховати своє приватне життя від сторонніх очей і захистити себе від потенційних злодіїв. Можете ще встановити камери спостереження по периметру свого паркана і у вас буде власна неприступна фортеця.

Якщо ж ваша ділянка землі перебуває на території, що забезпечується постійною охороною, можете розглянути варіант вентильованих воріт – вони простіші у монтуванні. Але ви маєте усвідомлювати, що із такою огорожею всі будуть бачити, які у вас гарні володіння.

А ще є ворота-жалюзі, які чудово поєднують перший і другий варіанти. Вони надають можливість бачити територію за вашою ділянкою, але не дозволяють стороннім людям бачити те, що відбувається на вашій території. Це тому що металеві пластини на таких воротах встановлюються під кутом, обмежуючи огляд з іншої сторони.

То що ж краще обрати?

Сучасні забори із бетонних блоків дозволяють встановити будь-який із вищезазначених варіантів воріт, тому у більшості випадків тут все залежить від самого клієнта. 

Наскільки ви хочете убезпечити свою територію? Скільки грошей готові у це вкласти? Чи готові ви витратити більше часу через монтаж? Наші спеціалісти допоможуть вам знайти відповіді на всі ці запитання та підібрати найкращий варіант воріт саме для вас.

Тому подумайте про те, що вас найбільше цікавить у воротах і звертайтеся до нас!

Другие статьи

Як провести розрахунок паркану

З першого погляду, зведення паркану може здатися доволі нескладним завданням, вирішення якого не має забрати багато часу. Однак це помилкове судження, через яке багато людей зіштовхується з проблемами, які можна …

Три цікаві факти про огорожі

Зведення парканів – це наша робота, і ми, як дорослі професіонали, завжди серйозно ставимося до своєї роботи. Це факт. Але іноді в нас прокидаються маленькі діти, які починають ставити запитання, …

Фундамент для огорожі. На що звернути увагу

Основою будь-якої будівельної конструкції завжди є фундамент. І огорожа не є виключенням. Звичайно можна оточити свій будинок великими бетонними блоками й подумати, що цього достатньо. А чого ні? Огорожа? Огорожа! …

Як правильно зробити освітлення огорожі

Ви обрали паркан, який чудово підходить вашому будинку, і навіть вже звели його. Ви дивитеся на конструкцію, яка оточує вашу приватну власність, і не можете нею намилуватися. Все саме так, …

Мангальна зона у приватному будинку. Як облаштувати?

Ви побудували будинок. Посадили невеликий (або великий) садочок коло нього. Звели огорожу, яка охороняє вашу ділянку. Час подумати про якесь затишне місце у дворі, яке б збирало разом всю родину …

Смотреть все статьи