Компанія Bernstone український виробник бетонних виробів із застосуванням різних способів виробництва та обробки бетону. Кожний бетонний виріб проходить контроль якості, що забезпечує довготривалу експлуатацію наших огорож та мангалів при мінімальному регулярному догляді.
Ми виробляємо порожнисті та повнотілі бетонні блоки, блоки з гладкою та колотою поверхнею, бетонні кришки для огорож, декоративні елементи. Бетонні блоки, які виготовляються на заводі Bernstone використовуються для побудови огорож, опорних стін, бесідок та альтанок, мангалів, барбекю, кострищ, та навіть садових меблів. Ви зможете облаштувати свою присадибну ділянку використовуючи бетонні вироби Bernstone. Тому радимо звернутися до нас ще на етапі планування будівництва та зонування подвір’я.
В нашому каталозі знайдуться пропозиції на будь-який смак та ціну. Вічна класика, сучасний Хай Тек, середньовічна Європа – підберемо дизайн, що пасуватиме до вашого будинку та загальної стилістики та ландшафтного дизайну вашої ділянки. Якщо вам потрібен сучасний дизайн – обирайте колекцію Модерн або Неотерік. Для фанатів середньовіччя рекомендуємо Патіо, Антік або Стара Європа. Ну і звичайно в нас є колекція Класика – для цінителів вічного та незмінного. Залишайте заявку і ми допоможемо зробити ваше оточення прекрасним.