Мангальна зона у приватному будинку. Як облаштувати?

Ви побудували будинок. Посадили невеликий (або великий) садочок коло нього. Звели огорожу, яка охороняє вашу ділянку. Час подумати про якесь затишне місце у дворі, яке б збирало разом всю родину на свята та у сонячні весняні дні. І знаєте що? Таким місцем може стати мангальна зона

По-перше, мангальна зона – це прекрасний привід для влаштування вечірки з друзями або сімейного пікніка. Фактично вам не потрібно кудись їхати, необхідно просто вийти на двір.

По-друге, страви, приготовлені на свіжому повітрі, мають неймовірний смак (особливо після мангалу чи тандиру). І якщо ви завжди мріяли продемонструвати світу свої кулінарні здібності, з таким місцем ця задача стає набагато простішою.

По-третє, це естетично приємно і красиво. Особливо, коли у вас велика ділянка землі, і ви все ще не знаєте чим її заповнити.

Думаємо, цих трьох причин достатньо, щоб переконати вас в тому, що мангальна зона – це круто. Достатньо? Чудово! Тоді тепер розповімо, як правильно її облаштувати.

Зона відпочинку має бути безпечною

Під час створення мангальної зони біля будинку вам необхідно взяти до уваги усі правила протипожежної безпеки, оскільки ви матимете справу із відкритим вогнем.

Отже, запам’ятайте:

  • не облаштовуйте стаціонарний мангал близько до дерев чи кущів;
  • мангальна зона або зона барбекю мають розміщуватися у місцях, де немає вітру;
  • беріть до уваги розміщення ваших сусідів, бо дим від вогню може йти в їхню сторону, а їм це буде не дуже приємно.

Якщо ж вам не вдається знайти місце, яке б відповідало усім вищезазначеним вимогам, то його краще сконструювати самостійно у формі літньої кухні, або альтанки. Варто зазначити, що підлогу у місці зведення такої споруди краще робити з каміння чи бетону, а її стіни не мають бути нижчими за 1,5-3,5 м. До речі, бетон набагато краще зберігає тепло – це дуже важливий фактор, якщо ви хочете користуватися мангалом і взимку. 

Коли ви знайшли, чи побудували, правильне місце, тоді вже час думати про те, що буде в середині та навколо нього. 

Обладнання та декорації

Якщо говорити про обладнання, то на нашу думку стаціонарний мангал із бетонних блоків – прекрасний і простий варіант. Але не варто обмежуватися лише цією ідеєю. Всередині вашої альтанки чи літньої кухні може вистачити місця для масивної італійської кам’яної печі для випікання піци, або для великого казану чи тандиру, або просто для вуличного каміна. До того ж тут можна поставити телевізор із музичним центром, або звичайно програвач, щоб слухати музику теплими вечорами.

Також біля мангальної зони ви можете поставити стіл із декількома стільцями, за яким вся родина буде збиратися повечеряти, а трохи далі – басейн, де діти охолоджуватимуться спекотними літніми днями. Ще поряд можна облаштувати барну стійку та стіл для настільних ігор чи дартс, або фонтан із декоративними рибками. 

Звичайно, комусь для декору вистачить і бетонних блоків, але ми все-таки рекомендуємо для більшого затишку та комфорту встановити хоча б декілька вазонів із квітами чи розписати стіни та підлогу такої альтанки різноманітними кольоровими візерунками.

Як бачите, ідей багато, тому не варто стримувати свою уяву. Однак, якщо у вас є на думці щось зовсім оригінальне, що ви досі не знаєте як втілити у життя, то звертайтеся до наших спеціалістів. Вони допоможуть вам не тільки знайти правильні рішення для реалізації ваших ідей, але й втілити ці ідеї у життя.

 

Другие статьи

Як провести розрахунок паркану

З першого погляду, зведення паркану може здатися доволі нескладним завданням, вирішення якого не має забрати багато часу. Однак це помилкове судження, через яке багато людей зіштовхується з проблемами, які можна …

Три цікаві факти про огорожі

Зведення парканів – це наша робота, і ми, як дорослі професіонали, завжди серйозно ставимося до своєї роботи. Це факт. Але іноді в нас прокидаються маленькі діти, які починають ставити запитання, …

Фундамент для огорожі. На що звернути увагу

Основою будь-якої будівельної конструкції завжди є фундамент. І огорожа не є виключенням. Звичайно можна оточити свій будинок великими бетонними блоками й подумати, що цього достатньо. А чого ні? Огорожа? Огорожа! …

Як правильно зробити освітлення огорожі

Ви обрали паркан, який чудово підходить вашому будинку, і навіть вже звели його. Ви дивитеся на конструкцію, яка оточує вашу приватну власність, і не можете нею намилуватися. Все саме так, …

Які є ворота для огорожі?

Ворота – важлива частина будь-якої огорожі, тому що вони є головний елементом доступу до приватної території. Якщо ви оберете погані ворота, то наявність забору втрачає сенс. І не важливо, чи …

Смотреть все статьи