Як провести розрахунок паркану

З першого погляду, зведення паркану може здатися доволі нескладним завданням, вирішення якого не має забрати багато часу. Однак це помилкове судження, через яке багато людей зіштовхується з проблемами, які можна було б уникнути із самого початку.

Варто пам’ятати, що будь-яка огорожа, чи то профнастил, чи то бетонні блоки, – це інженерна конструкція. Тому перед початком будівництва паркану необхідно мати усі креслення, а також кошторис. Тільки тоді можна спокійно приступати до роботи.

Щодо креслень – це окреме питання, в якому допоможуть розібратися інженери, а ось як правильно розрахувати паркан ми вам сьогодні розповімо. Насправді це одне із найчастіших запитань, з яким наші клієнти звертаються до нас, тому ми й вирішили присвятити цю статтю саме йому.

Калькулятор огорож

Найкращий інструмент, який допомагає робити будь-які розрахунки, – це калькулятор. Усім це прекрасно відомо. Ми не відкриємо для вас Америки, якщо скажемо, що калькулятор розрахунку огорож також існує. І це значно полегшує нашу роботу.

Ви можете спокійно знайти безліч прикладів таких калькуляторів в інтернеті.

Але завжди є одне “але”. Перед тим, як скористатися калькулятором, ви маєте остаточно розуміти:

  • Який матеріал використовуватимете для основи огорожі. Чи це буде огорожа з бетонних блоків, профнастилу, дерева тощо.
  • Розміри майбутньої конструкції – висота і довжина. В ідеалі потрібно мати на руках повноцінні креслення з усіма зазначеними даним.
  • Які будуть використані опори, хвіртка, прозір та з’єднання профілю.
  • Яким буде облицювання – одностороннім, двостороннім, чи декоративним.

Тільки коли ви маєте на руках усю цю інформацію, тільки тоді ви можете скористатися калькулятором та визначити необхідний кошторис. У цьому випадку ви матимете всі потрібні цифри для встановлення ціни за матеріали.

Однак зверніть увагу, що зазвичай в таких калькуляторах не встановлюється вартість робіт, цю ціну необхідно дізнаватися вже у виконавців.

Якщо ж ви не хочете витрачати час на пошук та підбір матеріалів для майбутньої огорожі, для вас існує інший чудовий варіант.

Готові дизайни огорож

На ринку існує безліч варіантів різноманітних парканів, які ви можете спокійно обрати та встановити.

Для цього необхідно просто зазирнути на відповідні сайти (наприклад, наш) та подивитися, який стиль вам подобається найбільше. Ми можемо чесно заявити, що сучасні бетонні огорожі підходять майже для всього.

Після того, як ви обрали той дизайн, який вам сподобався найбільше, ви можете зв’язатися з менеджером компанії. Він чи вона допоможуть вам розрахувати точну вартість встановлення вашого паркану, включаючи витрати за роботу майстрів.

У цьому випадку ваш кошторис стає точнішим, тому що, коли ви розраховуєте вартість самостійно, то ви не завжди розглядаєте варіант зміни вартості, через зростання ціни на ринку. Компанія ж дає вам ту ціну, яка актуальна саме на цей момент. І підписує договір на використання саме цієї ціни.

Тобто, обираючи готові дизайни огорож, ви не тільки заощаджуєте свій час, але й, в якомусь сенсі, гроші.

Наша компанія має великий досвід у питанні будівництва парканів, тому ми завжди готові допомогти вам не тільки обрати найкращі варіанти огорож для оточення вашої території, але й створити правильний кошторис, на який ви можете орієнтуватись. Наш сервіс до ваших послуг.

Другие статьи

Три цікаві факти про огорожі

Зведення парканів – це наша робота, і ми, як дорослі професіонали, завжди серйозно ставимося до своєї роботи. Це факт. Але іноді в нас прокидаються маленькі діти, які починають ставити запитання, …

Фундамент для огорожі. На що звернути увагу

Основою будь-якої будівельної конструкції завжди є фундамент. І огорожа не є виключенням. Звичайно можна оточити свій будинок великими бетонними блоками й подумати, що цього достатньо. А чого ні? Огорожа? Огорожа! …

Як правильно зробити освітлення огорожі

Ви обрали паркан, який чудово підходить вашому будинку, і навіть вже звели його. Ви дивитеся на конструкцію, яка оточує вашу приватну власність, і не можете нею намилуватися. Все саме так, …

Мангальна зона у приватному будинку. Як облаштувати?

Ви побудували будинок. Посадили невеликий (або великий) садочок коло нього. Звели огорожу, яка охороняє вашу ділянку. Час подумати про якесь затишне місце у дворі, яке б збирало разом всю родину …

Які є ворота для огорожі?

Ворота – важлива частина будь-якої огорожі, тому що вони є головний елементом доступу до приватної території. Якщо ви оберете погані ворота, то наявність забору втрачає сенс. І не важливо, чи …

Смотреть все статьи