Правила роботи з натуральним каменем

Натуральний камінь має широке застосування з найдавніших часів. Його використовують для виготовлення декоративних огорож, скульптур, фонтанів й інших виробів. Великою популярністю користується облицювання каменем фасадів. Природний матеріал не тільки красивий, але й дуже міцний і довговічний.

Вироби з натурального каменю прикрасять приміщення і дворик перед будинком. Вони доречні в будь-якому інтер’єрі і легко поєднуються з іншими елементами декору, як натуральними, так і штучними. Використання виробів з натурального каменю в інтер’єрі або ландшафтному дизайні дуже практично. Вони зберігають свій первинний зовнішній вигляд протягом десятиліть, при цьому не вимагаючи особливого догляду.

Скульптура, фонтан або столик з натурального каменю стане родзинкою в інтер’єрі будинку. Мармур, граніт і вапняк легко обробляти і надавати їм потрібну форму. Завдяки цьому з’являється безліч варіантів для декорування, оформлення ландшафту і обробки.

Застосування натурального каменю

Природний камінь часто використовують для створення оригінального інтер’єру в будинку або квартирі. З нього можна виготовити:

• столики в вітальню;
• барні стійки;
• сходи;
• балясини;
• вази;
• каміни.

Часто облицювальними плитками викладають цілі стіни в будинках. Доглядати за природним каменем дуже просто: достатньо протирати його від пилу вологою ганчіркою.

Плюси використання натурального каменю на кухні:

  1. Не вступає в реакцію з продуктами.
  2. Якщо на стільницю пролився чай, кава або фруктовий сік, то плям не залишиться.
  3. Можна користуватися будь-якими миючими засобами, не переживаючи за збереження кам’яної поверхні.
  4. При виготовленні барних стійок, столів і інших меблів для кухні не використовуються лаки і фарби, що робить такі вироби повністю безпечними.Натуральний камінь має безліч забарвлень, тому він може зробити привабливим будь-який інтер’єр.

Вироби з природного каменю в ландшафтному дизайні:

• фонтани;
• альтанки;
• бордюри;
• доріжки;
• плитка;
• скульптури;
• басейни.

На присадибній ділянці вироби з граніту, мармуру і вапняку виглядають гідно, красиво і вносять гармонію в загальну композицію.

Монтажні роботи

Зазвичай для облицювання будинку натуральним каменем звертаються до фахівців-мулярів. Майстри вже знають всі нюанси обробки і можуть виконати роботу будь-якої складності. До того ж, компанії, що займаються монтажними роботами, пов’язаними з натуральним каменем, дають гарантію терміном більше 10 років.

Натуральний камінь не зруйнується протягом довгого часу, не потьмяніє на сонці і не потріскається від морозу. Але якщо старим виробам з каменю потрібна реставрація, то також можна звернутися до фахівців. Після ремонтних робіт камінь знову буде сяяти як новий, оскільки поліровка зможе повернути йому колишню красу.

Другие статьи

Як провести розрахунок паркану

З першого погляду, зведення паркану може здатися доволі нескладним завданням, вирішення якого не має забрати багато часу. Однак це помилкове судження, через яке багато людей зіштовхується з проблемами, які можна …

Три цікаві факти про огорожі

Зведення парканів – це наша робота, і ми, як дорослі професіонали, завжди серйозно ставимося до своєї роботи. Це факт. Але іноді в нас прокидаються маленькі діти, які починають ставити запитання, …

Фундамент для огорожі. На що звернути увагу

Основою будь-якої будівельної конструкції завжди є фундамент. І огорожа не є виключенням. Звичайно можна оточити свій будинок великими бетонними блоками й подумати, що цього достатньо. А чого ні? Огорожа? Огорожа! …

Як правильно зробити освітлення огорожі

Ви обрали паркан, який чудово підходить вашому будинку, і навіть вже звели його. Ви дивитеся на конструкцію, яка оточує вашу приватну власність, і не можете нею намилуватися. Все саме так, …

Мангальна зона у приватному будинку. Як облаштувати?

Ви побудували будинок. Посадили невеликий (або великий) садочок коло нього. Звели огорожу, яка охороняє вашу ділянку. Час подумати про якесь затишне місце у дворі, яке б збирало разом всю родину …

Смотреть все статьи