Чому бетонні паркани служать довго

При будівництві будинку обов’язково постає питання про забір – який він повинен бути, з якого матеріалу. В даному випадку варто задуматися про бетонні паркани, так як за багатьма критеріями, їм немає альтернативи. По-перше, це надійно, по-друге – це красиво і по-третє – це економічно вигідно і доступно.

В останні роки конкуренцію бетону намагається скласти профнастил, але навіть виконаний з несучих видів профнастилу паркан не володіє тією необхідною надійністю і довговічністю, в порівнянні з бетонним.

Безумовно, потреба в надійної та ефективної захисту будинку і ділянки – питання дуже серйозне і ставлення до нього має бути дуже відповідальне. Стати надійним захистом в стані тільки бетонний паркан. Багато власників приватних будинків давно засвоїли цю істину.

Тому, бетонні паркани в Києві – явище досить часте. Будівництво великого бетонного периметра уздовж ділянки, звичайно, зажадає певних вкладень, але з урахуванням практично необмеженого терміну його служби – це виправдані витрати. Хоча буває, що деякі люди дуже критично ставляться до зовнішнього вигляду такої споруди, вважаючи його неестетичним і навіть потворним. Але в даному питанні все дуже легко коригується і з бетону можна зводити паркани, гідно вписавши їх в навколишню архітектуру або ландшафт. Досягається це застосуванням різних декоративних елементів дизайну, роботою з кольором. При певній креативності дизайнера або самого господаря можна створити по справжньому красивий і естетичний об’єкт.

Бетонний паркан – запорука безпеки

Навколо дорогих особняків красиві бетонні паркани в Києві – це не тільки розкіш, а й необхідна і надійний захист. Як правило, їх висота в середньому становить близько двох з половиною, трьох метрів. Взагалі, коштувати врахувати, що будувати бетонний паркан висотою нижче двох метрів – неефективно ні за частиною естетичності, ні з безпеки.

Але, завжди є винятки. Наприклад, якщо на ділянці побудований великий красивий дерев’яний будинок, то бетонний паркан навколо нього буде виглядати досить безглуздо, але якщо ділянка досить великий, то закликавши на допомогу фахівця з ландшафтного дизайну, таку проблему вдасться вирішити.

Природно, при наявності великої земельної ділянки з особняком, питання безпеки є дуже актуальними, і гарантувати її може тільки надійне і ефективне споруда. Крім банальної захисту від злодіїв – бетонний паркан грає і певну фортифікаційну роль і здатний в певних випадках, забезпечити безпеку господаря і членів його сім’ї. Дуже часто бетонні паркани в Києві оснащуються поруч колючим дротом для додаткового захисту.

І коли постає питання про те, який паркан зводити у себе на ділянці бетонний або, наприклад, з профнастилу, варто задуматися про те, яким чином паркан із залізних листів, товщиною в кілька міліметрів, який не встоїть навіть перед ножицями по металу, зможе вас захистити? Відповідь однозначна – у бетонного паркану в питанні безпеки конкурентів немає.