Чому бетонні паркани служать довго

При будівництві будинку обов’язково постає питання про забір – який він повинен бути, з якого матеріалу. В даному випадку варто задуматися про бетонні паркани, так як за багатьма критеріями, їм немає альтернативи. По-перше, це надійно, по-друге – це красиво і по-третє – це економічно вигідно і доступно.

В останні роки конкуренцію бетону намагається скласти профнастил, але навіть виконаний з несучих видів профнастилу паркан не володіє тією необхідною надійністю і довговічністю, в порівнянні з бетонним.

Безумовно, потреба в надійної та ефективної захисту будинку і ділянки – питання дуже серйозне і ставлення до нього має бути дуже відповідальне. Стати надійним захистом в стані тільки бетонний паркан. Багато власників приватних будинків давно засвоїли цю істину.

Тому, бетонні паркани в Києві – явище досить часте. Будівництво великого бетонного периметра уздовж ділянки, звичайно, зажадає певних вкладень, але з урахуванням практично необмеженого терміну його служби – це виправдані витрати. Хоча буває, що деякі люди дуже критично ставляться до зовнішнього вигляду такої споруди, вважаючи його неестетичним і навіть потворним. Але в даному питанні все дуже легко коригується і з бетону можна зводити паркани, гідно вписавши їх в навколишню архітектуру або ландшафт. Досягається це застосуванням різних декоративних елементів дизайну, роботою з кольором. При певній креативності дизайнера або самого господаря можна створити по справжньому красивий і естетичний об’єкт.

Бетонний паркан – запорука безпеки

Навколо дорогих особняків красиві бетонні паркани в Києві – це не тільки розкіш, а й необхідна і надійний захист. Як правило, їх висота в середньому становить близько двох з половиною, трьох метрів. Взагалі, коштувати врахувати, що будувати бетонний паркан висотою нижче двох метрів – неефективно ні за частиною естетичності, ні з безпеки.

Але, завжди є винятки. Наприклад, якщо на ділянці побудований великий красивий дерев’яний будинок, то бетонний паркан навколо нього буде виглядати досить безглуздо, але якщо ділянка досить великий, то закликавши на допомогу фахівця з ландшафтного дизайну, таку проблему вдасться вирішити.

Природно, при наявності великої земельної ділянки з особняком, питання безпеки є дуже актуальними, і гарантувати її може тільки надійне і ефективне споруда. Крім банальної захисту від злодіїв – бетонний паркан грає і певну фортифікаційну роль і здатний в певних випадках, забезпечити безпеку господаря і членів його сім’ї. Дуже часто бетонні паркани в Києві оснащуються поруч колючим дротом для додаткового захисту.

І коли постає питання про те, який паркан зводити у себе на ділянці бетонний або, наприклад, з профнастилу, варто задуматися про те, яким чином паркан із залізних листів, товщиною в кілька міліметрів, який не встоїть навіть перед ножицями по металу, зможе вас захистити? Відповідь однозначна – у бетонного паркану в питанні безпеки конкурентів немає.

Другие статьи

Як провести розрахунок паркану

З першого погляду, зведення паркану може здатися доволі нескладним завданням, вирішення якого не має забрати багато часу. Однак це помилкове судження, через яке багато людей зіштовхується з проблемами, які можна …

Три цікаві факти про огорожі

Зведення парканів – це наша робота, і ми, як дорослі професіонали, завжди серйозно ставимося до своєї роботи. Це факт. Але іноді в нас прокидаються маленькі діти, які починають ставити запитання, …

Фундамент для огорожі. На що звернути увагу

Основою будь-якої будівельної конструкції завжди є фундамент. І огорожа не є виключенням. Звичайно можна оточити свій будинок великими бетонними блоками й подумати, що цього достатньо. А чого ні? Огорожа? Огорожа! …

Як правильно зробити освітлення огорожі

Ви обрали паркан, який чудово підходить вашому будинку, і навіть вже звели його. Ви дивитеся на конструкцію, яка оточує вашу приватну власність, і не можете нею намилуватися. Все саме так, …

Мангальна зона у приватному будинку. Як облаштувати?

Ви побудували будинок. Посадили невеликий (або великий) садочок коло нього. Звели огорожу, яка охороняє вашу ділянку. Час подумати про якесь затишне місце у дворі, яке б збирало разом всю родину …

Смотреть все статьи