Як вибрати якісну огорожу: 4 поради від знавців

Встановлення паркана навколо будинку. Здавалося, що проблемного у такому простому завданні? Нічого! Тому його можна залишити на потім, хіба ні? Головне ж спочатку звести будинок. Насправді більшість людей часто припускаються такої помилки, а коли наступає “потім” вони зіштовхуються із купою “головної болі”, починаючи із юридичних питань і закінчуючи переглядом безлічі зразків парканів у пошуках того самого “ідеального варіанту”.

Щоб уникнути цієї болі завчасно, ось 4 поради, які допоможуть вам під час будівництва вашого житлового будинку або дачі.

Порада перша: Не нехтуйте нормативно-правовою частиною

Не хочете мати проблем із сусідами чи представниками житлової комуни? Тоді перед тим як оформлювати покупку будівельних матеріалів для огорожі, вам варто для початку ознайомитися із вимогами Земельного Кодексу України та основоположними правилами із встановлення огороджень на особистих земельних ділянках, які можна знайти у документі “СН 441-72”.

Якщо ж ви хочете стислий перелік основних моментів, то:

  • зводити паркан можна тільки на “кордоні” з ділянкою ваших сусідів;
  • максимальна висота огорожі не має перевищувати 1,5 м. Висота залежатиме від виду паркану (суцільний або вентильований);
  • не можна встановлювати паркани у безпосередній близькості до ЛЕП чи газопроводів.

Порада друга: Ознайомтеся із варіантами заздалегідь

Щоб ваш будинок і огорожа мали органічний вигляд, візьміть каталог парканів (такий є й у нас на сайті) і ознайомтеся з усіма пропозиціями на сучасному ринку. Хочете більш надійний та довготривалий варіант? Обирайте огорожу з бетонних блоків або каменю. Хочете щось більш модернове та незвичне? Є варіант “Жалюзі” або “Ранчо”. Бажаєте щось класичне? Шукайте огорожі із дерева, або у стилі “Патіо” чи “Стара Європа“. Турбуєтеся про безпеку? Тоді вам більш підійде суцільна огорожа, а не вентильована.

Обрали паркан? Чудово! А як щодо воріт? Якими вони мають бути? “Розстібні” чи відкатні? Хочете, щоб вони відкривалися автоматично чи “руками”? На всі ці запитання краще знати відповіді перед початком процесу будівництва. Такий підхід допомагає не тільки зекономити купу грошей, але й вималювати повномасштабну картину того, який вигляд матиме ваша ділянка перед початком будівництва.

До речі, ви також можете поділитися власними думками щодо вашого майбутнього паркану з нашими консультантами, і вони вам допоможуть підібрати найкращу пропозицію. Ваші ідеї – наші забори. Слоган гарної співпраці.

Третя порада: Колір має значення?

Сучасні забори з блоків чи інших матеріалів виготовляються у стандартних кольорах – сірий, коричневий, темно-зелений або чорний. Однак ніхто не забороняє вам звести більш кольорову огорожу. Хочете, щоб ваша ділянка виділялася серед інших? Не проблема. Забор яскравого рожевого, червоного, жовтого чи помаранчевого кольорів їй в цьому допоможуть.

Проте ви маєте усвідомлювати, що такі яскраві огорожі потребуватимуть додаткових грошей і піклування. 

Гроші. Зазвичай виробники не працюють з яскравими кольорами, тому встановлення забору незвичного кольору може вартувати дорожче через виробництво.

Піклування. Будь-яка фарба із часом починає тріскатися та вигорати. Це особливо помітно із яскравими кольорами, а тому таким парканам потрібно повертати їхню красу кожні 3-5 років.

Порада четверта: Завжди працюйте з професіоналами

Якщо ви шукаєте сучасні огорожі в Україні, то наша команда до ваших послуг. Ми вже понад 10 років працюємо на цьому ринку і поділимося із вами усім досвідом, який ми отримали за цей період. Тож, якщо у вас є якісь запитання, що стосуються парканів, звертайтеся до нас. Ми допоможемо знайти саме те, що вам треба.

Другие статьи

Як провести розрахунок паркану

З першого погляду, зведення паркану може здатися доволі нескладним завданням, вирішення якого не має забрати багато часу. Однак це помилкове судження, через яке багато людей зіштовхується з проблемами, які можна …

Три цікаві факти про огорожі

Зведення парканів – це наша робота, і ми, як дорослі професіонали, завжди серйозно ставимося до своєї роботи. Це факт. Але іноді в нас прокидаються маленькі діти, які починають ставити запитання, …

Фундамент для огорожі. На що звернути увагу

Основою будь-якої будівельної конструкції завжди є фундамент. І огорожа не є виключенням. Звичайно можна оточити свій будинок великими бетонними блоками й подумати, що цього достатньо. А чого ні? Огорожа? Огорожа! …

Як правильно зробити освітлення огорожі

Ви обрали паркан, який чудово підходить вашому будинку, і навіть вже звели його. Ви дивитеся на конструкцію, яка оточує вашу приватну власність, і не можете нею намилуватися. Все саме так, …

Мангальна зона у приватному будинку. Як облаштувати?

Ви побудували будинок. Посадили невеликий (або великий) садочок коло нього. Звели огорожу, яка охороняє вашу ділянку. Час подумати про якесь затишне місце у дворі, яке б збирало разом всю родину …

Смотреть все статьи