Бетонні єврозабори з секцій і пігментованих матеріалів

Сучасні паркани відрізняються не тільки своєю міцністю, але і красою. Вони виготовляються в одному стилі з фасадом будинку. Найпопулярнішими є декоративні бетонні огорожі, оскільки цемент дуже пластичний і з нього можна відлити будь-яку форму. Зовнішній вигляд кінцевого результату залежить від побажань замовника і бюджету.

Бетонний паркан складається з:

• блоків, що імітують камінь, цеглу або дерево;
• секцій з окремими елементами.

Найбільш популярним є другий варіант, де на готових секціях вирізані рельєфні візерунки будь-якого типу. Декоративні блоки також можуть бути прикрашені рельєфним малюнком, але, в основному, це огорожі, що нагадують цегляну або дерев’яну будівлю.

Секційні єврозабори

Декоративні бетонні паркани, що складаються з секцій, приваблюють своєю красою і оригінальністю. Такі огорожі називають еврозабором. Кожна секція складається з певної кількості горизонтальних деталей, які монтуються один на одну, в результаті чого виходить щільна огороджа.

Секції легко розбираються і збираються, тому еврозабор легко не тільки транспортувати, а й самостійно встановлювати. Можна задавати необхідну висоту забору і експериментувати з дизайном. Головна перевага секційних огорож – відсутність необхідності в фундаменті. При монтажі встановлюються спеціальні стовпи, між якими в подальшому поміщаються панелі. Декоративні бетонні паркани просочують герметиками для збільшення терміну їхньої експлуатації.

Зовсім недавно в моду увійшли конструкції з міцнішого бетону (пігментованого). Ціна на них вище, ніж на огорожі зі звичайного матеріалу, але вони ще міцніші і довговічніші. Пігментований бетон надійніший за рахунок прутів арматури в основі – панелі такого паркану відливаються з бетону вищого класу, а вага виробів сягає 90 кг.

Переваги євроогорож

Як і будь-які інші будови, єврозабори мають особливі переваги:

1. За масивним бетонним парканом ділянка, на якій знаходиться будинок, завжди захищена. За нього ніхто не проникне і не зашкодить майну.
2. Міцна огорожа не руйнується через перепади температур і рясні опади.
3. Конструкція повністю безпечна, пожежі їй не страшні.
4. Встановити бетонну огорожу можна самостійно, користуючись простою інструкцією.
5. Бетон – міцний матеріал, тому забір з нього виходить надійним і довговічним. Конструкція може бути додатково посилена вбудованою арматурою.
6. Огорожа з бетону досить масивна, її зовнішній вигляд залишається красивим і стильним.
7. Доступна ціна.

Бетонні блоки можуть бути різних форм і розмірів. При виробництві блоків в цемент одразу додається фарба. Прикрашати їх також можна кованими візерунками або секціями з дерева. Переваги огорож з блоків схожі з достоїнствами євроогорож. Наприклад, вони легко справляються з будь-яким навантаженням.

Порада! При створенні фундаменту металеві штирі встановлюються вертикально, щоб вони могли пройти крізь перший ряд порожнистих блоків. Потім ці порожнечі заповнюються бетоном.

Декоративні паркани, що складаються з секцій і блоків, служать протягом довгих років, не потребуючи при цьому особливого догляду.

Другие статьи

Як провести розрахунок паркану

З першого погляду, зведення паркану може здатися доволі нескладним завданням, вирішення якого не має забрати багато часу. Однак це помилкове судження, через яке багато людей зіштовхується з проблемами, які можна …

Три цікаві факти про огорожі

Зведення парканів – це наша робота, і ми, як дорослі професіонали, завжди серйозно ставимося до своєї роботи. Це факт. Але іноді в нас прокидаються маленькі діти, які починають ставити запитання, …

Фундамент для огорожі. На що звернути увагу

Основою будь-якої будівельної конструкції завжди є фундамент. І огорожа не є виключенням. Звичайно можна оточити свій будинок великими бетонними блоками й подумати, що цього достатньо. А чого ні? Огорожа? Огорожа! …

Як правильно зробити освітлення огорожі

Ви обрали паркан, який чудово підходить вашому будинку, і навіть вже звели його. Ви дивитеся на конструкцію, яка оточує вашу приватну власність, і не можете нею намилуватися. Все саме так, …

Мангальна зона у приватному будинку. Як облаштувати?

Ви побудували будинок. Посадили невеликий (або великий) садочок коло нього. Звели огорожу, яка охороняє вашу ділянку. Час подумати про якесь затишне місце у дворі, яке б збирало разом всю родину …

Смотреть все статьи