Бетон для забору

Масивні бетонні плити стали відходити на другий план і все частіше стали з’являтися нові види бетонної огорожі. Огорожа з будь-якого типу бетону – справжній витвір мистецтва, особливо вкупі з сучасними технологіями.
Залізобетонні огорожі

Бетонний паркан з металевою основою – найвідоміший тип огорож. Плити відливають на підприємствах і створити їх самостійно дуже складно. При покупці готових плит їх потрібно буде тільки встановити на міцний фундамент. Заводські блоки мають паспорта якості, що дає гарантію їх довгого терміну служби.

Паркани з пористого бетону

Пінобетон є відносно легким матеріалом. З нього часто споруджують забори, що огороджує приватні будинки.

Ніздрюватий бетон має такі особливості:

• Щільність блоку низька, тому і показник надійності дуже низький. Зруйнувати бетон можна звичайним металевим ломом. Для підвищення міцності конструкцію можна викласти цеглою або іншими декоративними елементами. Масивні ворота, закріплені на такому крихкому матеріалі, довго не прослужать.
• Газо- і пінобетон схильні до дії атмосферних опадів. Тому для його збереження знадобиться облицювання з усіх боків.
• Заливка фундаменту, армування кладки та облицювання збільшують вартість відносно дешевих піноблоків. В результаті, загальна вартість огорожі буде приблизно такою ж, як в єврозабору.

Не слід вибирати той чи інший матеріал виходячи з низької вартості. У підсумку весь процес будівництва, монтажу та подальшої реставрації може виявитися дорожче, ніж передбачалося.

Конструкції з пресованого бетону

Огорожу можна звести з блоків пресованого піскобетону. У виробництві таких конструкцій використовується дуже мало води, внаслідок чого бетон виходить:

• міцний;
• морозостійкий;
• довговічний.

При монтажі пресованих блоків заливка фундаменту не потрібна – бетонні елементи встановлюються між стовпами.

Фібробетон

Вироби з фібробетону не так давно з’явилися на ринку. Вони поєднують в собі пластичність, міцність і морозостійкість. Ціна на паркани з такого матеріалу нижче, ніж на конструкції із залізобетону.

Назва матеріалу безпосередньо залежить від способу його виготовлення. Для армування бетону використовується:

• фіброволокно;
• скловолокно.

Стеклофібробетон завоював особливу популярність. З нього можна отримати деталь будь-якої форми і складності. На ньому будуть добре проглядатися навіть найдрібніші елементи.

Як самостійно забетонувати паркан?

Перед тим, як приступити до будівництва бетонного паркану, необхідно врахувати наступні фактори:

• тип місцевості;
• вид ґрунту;
• вага всієї огорожі;
• бюджет.

Найпростіший – паркан, що складається зі стовпів і декоративних елементів. Особливу увагу варто приділити заливці фундаменту, оскільки від його міцності залежить довговічність всієї споруди.

Після зведення фундаменту можна починати встановлювати панелі. Це не складний процес, що вимагає лише фізичних зусиль. Декоративні панелі вставляються в пази між стовпами та кріпляться один до одного за допомогою розчину.

Другие статьи

Як провести розрахунок паркану

З першого погляду, зведення паркану може здатися доволі нескладним завданням, вирішення якого не має забрати багато часу. Однак це помилкове судження, через яке багато людей зіштовхується з проблемами, які можна …

Три цікаві факти про огорожі

Зведення парканів – це наша робота, і ми, як дорослі професіонали, завжди серйозно ставимося до своєї роботи. Це факт. Але іноді в нас прокидаються маленькі діти, які починають ставити запитання, …

Фундамент для огорожі. На що звернути увагу

Основою будь-якої будівельної конструкції завжди є фундамент. І огорожа не є виключенням. Звичайно можна оточити свій будинок великими бетонними блоками й подумати, що цього достатньо. А чого ні? Огорожа? Огорожа! …

Як правильно зробити освітлення огорожі

Ви обрали паркан, який чудово підходить вашому будинку, і навіть вже звели його. Ви дивитеся на конструкцію, яка оточує вашу приватну власність, і не можете нею намилуватися. Все саме так, …

Мангальна зона у приватному будинку. Як облаштувати?

Ви побудували будинок. Посадили невеликий (або великий) садочок коло нього. Звели огорожу, яка охороняє вашу ділянку. Час подумати про якесь затишне місце у дворі, яке б збирало разом всю родину …

Смотреть все статьи