Компанія «Bernstone»

Основна місія нашої компанії - надання своїм замовникам широкого асортименту виробів з бетону, які не тільки міцні і довговічні, але також привабливі і оригінальні.

Технології

У своєму виробництві ми використовуємо як передові технології вібропресування і обробки бетону, так і власні розробки, know-how і дизайнерські рішення.

Деякі наші вироби, наприклад, декоративні блоки, вже давно популярні в Європі.
Декоративні блоки від «Bernstone» додадуть Вашому забору вишуканість і витонченість. Вони відкривають широкий простір для втілення найрізноманітніших ідей ландшафтного дизайну. Купуючи вироби у компанії «BERNSTONE», Ви завжди можете розраховувати на індивідуальний підхід, висока якість продукції і сервісу.

Основні напрямки використання бетонних блоків

Жоден будівельний об’єкт не обходиться без застосування виробів з бетону. В основному це для стін бетонні блоки, але області застосування бетону цим не обмежуються. З його допомогою виготовляють фундаментні, парканні, декоративні блоки. Кожен з цих видів додатково підрозділяється на підвиди: пустотілі і стільникові, газосиликатні, керамзито-, піно-і порісто- бетонні. Популярність цього будівельного матеріалу обумовлена ​​такими його особливостями, як можливість надати виробам будь-яку форму, безпроблемна транспортування, невисока вартість, нескладна технологія і швидке затвердіння виробів.

Блоки для стін бетонні купити в Сімферополі можна для будь-яких об’єктів будівництва: житлових, промислових, особливо захищаються або для споруд транспортного виду. Їх використовують як для несучих, так і для перегородкових стін, причому в будівлі значно поліпшується тепло- і звукоізоляція.

aboutstone

Дуже важкий бетон застосовується для зведення захисних стін (для захисту від різних випромінювань, радіації). Важкий бетон, наділений вологостійкими властивостями, ідеальний будівельний матеріал для гідротехнічних об’єктів, активно контактують з водою. Силіконовий бетон має відмінну морозо- і корозійностійкої. Легкі бетони надають виробам з них низьку провідність тепла і малу вагу. При цьому вони мають міцність, що дозволяє використовувати для зведення зовнішніх несучих стін легкі бетонні блоки.

Відмінні фізичні і технічні властивості різних різновидів бетону дозволяють задовольнити будь-які потреби сучасного будівництва. На початковому етапі робіт потрібно визначитися з областю використання бетону, а потім давати оголошення «куплю бетонні блоки», уточнивши його класифікацію.

Інші форми використання

Стіновий каркас не єдина область використання Бетоноблоки. Декоративні їх види застосовують для облицювання лицьових поверхонь, фундаментний вид йде на будівництво фундаменту, застосовують Бетоноблоки і в якості огорож. Кожне цільове призначення вимагає тієї чи іншої марки бетону, що володіє необхідними якостями.

Остаточний вибір матеріалу краще довірити фахівцям. Бетонні блоки зборів або стін вони підберуть залежно від особливостей основного матеріалу і специфіки експлуатації поверхні.